Сакура купить рыбку аквариум

Виставка-конкурс «Сакура в акваріумі» Ужгород

Бажаєте поділитися творчими ідеями?

«Сакура в акваріумі» саме для вас!

Цікава новина для усіх акваріумістів і гостей міста Ужгород!

З 29 квітня до 7 травня тут вперше буде організовано виставку-конкурс «Сакура в акваріумі». Захід пройде в рамках традиційного міжнародного музично-творчого фестивалю «Сакура-фест». Усі бажаючі зможуть продемонструвати своє оригінальне бачення, підготувавши композицію для акваріума, у центрі якої має бути цей чудовий символ Японії.
Зареєстровані учасники отримають акваріум на 26 л, внутрішній фільтр, нагрівач, світильник, воду. Самі ж своєю чергою зможуть використовувати власні додаткові компоненти для оформлення: елементи декорації, підсвітку, таймер, фон, живність тощо.
Результат оцінюватиме незалежне компетентне жюрі. При формуванні думки вони враховуватимуть: загальне враження, винахідливість, фокус на деталях, зовнішній вигляд декоративних елементів, довговічність композиції та акваріума в цілому (умови для рослин та проживання рибок). За кращу роботу матимуть нагоду проголосовути і відвідувачі виставки. Також на українському форумі акваріумістів Aquaforum буде проведене окреме неупереджене голосування.
Хочете залучитися до розвитку акваріумного хобі, ставши автором композиції з елементами сакури, або ж просто помилуватися цікавими роботами? Відвідайте виставку-конкурс «Сакура в акваріумі».
За матеріалами: http://www.aquaforum.ua/

Пов’язані Новини

Залиш свій відгук